PARTNERZY

Centrum Medyczne Intercor

Intercor istnieje od 1989 roku i od tego czasu pracuje na zaufanie pacjentów. Ciągle poszerza zakres usług starając się maksymalnie odpowiadać potrzebom mieszkańców regionu a tym samym coraz lepiej dbają o nasze zdrowie. Zatrudnieni u nas lekarze są wysokiej klasy specjalistami a pozostały personel medyczny dobieramy w sposób gwarantujący miłą obsługę. Poza opieką medyczną nad indywidualnymi pacjentami jesteśmy także otwarci na współpracę zarówno z firmami w ramach opieki medycznej pracowników jak też z instytucjami ubezpieczającymi. 

Makijażowe Rewolucje

Karolina jest kosmetologiem z 5 letnim doświadczeniem w branży, a sztuka makijażu to jej pasja. Dba o to, aby każda z Was czuła się piękna nie tylko w wyjątkowych chwilach, ale również na co dzień. Specjalizuje się w makijażach okolicznościowych, w szczególności ślubnych , jak i również w metamorfozach. Dzięki współpracy z Gabinetem Dietetycznym będziemy mogli oglądać niesamowite przemiany osób, które pokonały ciężką walkę z nadwagą. Polecamy Makijażowe Rewolucje Karoliny.

Bionaturalfit

Zdrowe odżywianie się oraz odpowiednio zadbane ciało to klucz do sukcesu, jeśli chodzi o zadowolenie, promienny wygląd i dobre samopoczucie. To co jemy ma naprawdę spore znaczenie, dlatego im wcześniej zaplanujesz sobie zdrowe menu, tym lepiej. Chcesz zacząć dbać o swoje zdrowie? Zależy Ci na lekkich, zdrowych posiłkach oraz odpowiednio dobranych kosmetykach? Koniecznie zapoznaj się ze sklepem internetowym Bionaturalfit. To miejsce, w którym czeka na Ciebie imponująca gama naturalnych kosmetyków, zdrowej żywności oraz suplementów diety. To produkty, dzięki którym zdrowe odżywianie się będzie Twoim zdrowym nawykiem. Zyskasz również dobrze zaopatrzoną kosmetyczkę, w której nie braknie zdrowych, naturalnych i skutecznych kosmetyków. Jeśli chcesz zaoszczędzić, bądź na bieżąco i wykorzystaj oferowane przez Bionaturalfit.pl promocje. Kupuj więcej i taniej, zmieniając swoje złe nawyki!

Michał Hordowicz fotografia

Michała miałyśmy przyjemność spotkać zupełnie przez przypadek poszukując dobrego fotografa, który zrobi sesję zdjęciową trzem zakręconym dietetyczkom. Sesja się udała, Michał to profesjonalista. Bardzo polecam Michała Hordowicza_fotografia bo naprawdę dobrze się z nim współpracuje, a do tego jest przesympatycznym i nieźle zakręconym gościem