METODA PRACY

Jesteśmy zgranym teamem ściśle ze sobą współpracującym. Każda z nas mimo, że pracuje z pacjentem indywidualnym, staje się opiekunem każdego pacjenta, który trafi do naszego gabinetu. Dlaczego tak się dzieje…Każdy nasz pacjent przede wszystkim nie jest pacjentem anonimowym dla żadnej z nas. Wspólnie rozpatrujemy każdy przypadek z osobna. Czerpiemy od siebie co najlepsze. Nawzajem korzystamy ze swojego bogatego doświadczenia, wiedzy jak i umiejętności pracy z pacjentem z różnymi schorzeniami, jednostkami chorobowymi, ale i w różnych sytuacjach życiowych.

Pracujemy tylko i wyłącznie na sprawdzonych metodach, udowodnionych naukowo. Dla nas moda nie jest ważna, bo niestety i ona ma odzwierciedlenie w odżywianiu. My stosujemy wyłącznie rozwiązania poparte potwierdzonymi badaniami naukowymi. W sytuacjach kiedy mamy jakiekolwiek wątpliwości konsultujemy się dodatkowo z lekarzami różnych specjalizacji. Naszymi pacjentami nie są bowiem tylko osoby chcące zredukować masę ciała, pracujemy także z pacjentami z różnorodnymi przypadłościami m.in. cukrzyca; niewydolność nerek; alergie pokarmowe; choroby tarczycy.

Podejmujemy się kuracji osób od 6 roku życia. Plany żywieniowe dostosowujemy indywidualnie do każdego pacjenta. Tworzone przez nas jadłospisy uwzględniają: aktualny stan zdrowia pacjenta, upodobania żywieniowe, aktywność fizyczną, potrzeby fizjologiczne, a przede wszystkim co jest ważne w dzisiejszych czasach tryb pracy. Reasumując nasza praca opiera się przede wszystkim na pracy z pacjentem, a tworzone przez nas plany żywieniowe nie są tworzone na zasadzie kopiuj/wklej, ale indywidualnie pod każdego z naszych podopiecznych. Dobro naszych pacjentów, ich zadowolenie jest bowiem dla nas priorytetem.